top of page

Kurtyny ścienne Fermo

Produkty ze stali nierdzewnej INOX-Line

fermo-polska-produkcja
fermo-inox-line
katalog-fermo-inox-line

Firma Fermo to także wiodący producent urządzeń zootechnicznych stosowanych w budynkach inwentarskich. Oprócz sterowników klimatu, produkujemy także urządzenia i produkty ze stali nierdzewnej. Wykonywane przez nas produkty to efekt lat doświadczenia i praktycznych rozwiązań, które zapewniają niezawodną pracę przez wiele lat.

jarzmo-pod-silos-fermo-inox

Jarzma pod silos INOX-Line

jednostki-kontrolne-fermo-inox

W ofercie dostępne jarzma początkowe i przelotowe z zasuwami, wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Każde jarzmo wyposażone jest w otwór rewizyjny. Dostępne rozmiary jarzm: 56 mm, 75 mm, 90 mm oraz 125 mm. Dostępne są również modułu przesypów ze stali nierdzewnej, które pasują do wszystkich rozmiarów jarzm.

Wytrzymałe i niezawodne jednostki sterujące do linii poprzecznych paszociągu. Dostępne modele na średnice rur: 56 mm, 75 mm, 90 mm oraz 125 mm. Każda jednostka wyposażona została w czujnik membranowy, który pełni rolę czujnika awaryjnego w sytuacji, gdy podstawowy czujnik sterujący nie zadziała. Jednostki INOX-Line występują w opcji z wyjściem na rurę z tworzywa oraz z wyjściem na rurę ze stali nierdzewnej (INOX-PLUS).

Jednostki kontrolne INOX-Line

kosze-zasypowe-fermo-inox

Kosze zasypowe INOX-Line

Wytrzymały kosz zasypowy przeznaczony do montażu w automatycznych systemach do karmienia drobiu na rurę fi 45 mm. Zasobnik wykonany w całości ze stali nierdzewnej, pojemność 90 kg.

Stabilny sposób podwieszenia
Kosze zasypowe FERMO-INOX wyróżnia także system podwieszenia. Dzięki uchwytom na ściankach kosza oraz jarzma,zasobnik podwieszony jest z dwóch stron, co nadaje mu bardzo wysoką stabilność.

Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej
Użyta do produkcji wysokogatunkowa stal nierdzewna gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na trudne warunki panujące w kurniku.

Prosty i szybki demontaż
zasobniki FERMO-lNOX wyposażono w system pozwalający na szybkie odłączenie kosza od jarzma, co pozwala sprawnie podnieść linię karmienia i znacząco przyśpiesza proces czyszczenia budynku.

Uchwyt na czujnik zbliżeniowy
Każdy zasobnik został wyposażony w uchwyt na czujnik zbliżeniowy o średnicy 30 mm. uchwyt zapewnia stabilne mocowanie czujnika pod odpowiednim kątem oraz jego utrzymanie w stałej pozycji.

Karmidła kontrolne INOX-Line

Karmidła kontrolne do spiralnego systemu karmienia, dostępne w rozmiarach dla brojlera i indyka. Karmidła posiadają korpus, uchwyty do regulacji wysokości zsypu paszy oraz śruby i nity ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy jak miska czy wyjście na rurę paszową, wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każde karmidło kontrolne wyposażono w niezawodny czujnik membranowy, który pełni funkcję czujnika awaryjnego. 

karmidła-kontrolne-fermo-inox

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za złożenie zapytania. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

bottom of page