top of page
tło_fermy_drobiu2.png

O nas

17

100%

lat doświadczenia

zaangażowania

60

pracowników

 Nasza firma od samego początku działalności była nastawiona na rozwój oraz rozbudowę swojej oferty.

Wieloletni upór i zapał właścicieli oraz wszystkich pracowników firmy zaowocował prężnie działającym przedsiębiorstwem, które obecnie należy do największych firm w swojej branży w Polsce.

Fermo to rodzinna firma powstała w 2002 roku.

 

Zgrany, zadowolony zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów stanowi o sile naszej firmy i jest powodem do dumy.

pracownicy

terminowość

Wierzymy, że pełne zaangażowanie, terminowość, dbałość o detale oraz utrzymywanie wzajemnych, dobrych relacji to klucz do naszego wspólnego sukcesu. 

jakość

Dążymy do tego, aby oferować Państwu usługi oraz produkty najwyższej jakości.

Wyposażenie ferm drobiu

Misją Fermo-Inwest  jest zapewnienie kompleksowej obsługi wyposażenia kurników. Zaczynając od etapu powstania projektu fermy, kończąc na przekazaniu odbiorcy w pełni wyposażonej fermy drobiu.

 

Setki ukończonych realizacji oraz nieustanna chęć poprawy jakości wykonywanych przez nas usług poskutkowały przygotowaniem złożonego procesu metodyki pracy, który zapewnia wysoką efektywność.

Sklep internetowy fermo.pl

Sklep internetowy dla hodowców drobiu www.fermo.pl oferuje szeroką gamę produktów dla rolnictwa i wyposażenia budynków inwentarskich, w szczególności dla ferm drobiu.

Kadra Fermo-Inwest

Nieustanny rozwój pracowników Fermo-Inwest oraz dobra atmosfera panująca w przedsiębiorstwie wpływają na finalny efekt naszych wspólnych działań. Dbamy o to, aby przyjazne środowisko pracy miało odzwierciedlenie w czasie wykonywania powierzonych nam realizacji. 

Własna produkcja 

W procesie konstruowania autorskich projektów stawiamy na wysoką jakość i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w każdej hodowli drobiu. Opracowywane przez nas rozwiązania gwarantują niezawodność, funkcjonalność, a także najwyższą jakość.

dowiedz sie wiecej

Siedziba firmy FERMO mieści się w Piotrowie pod Kaliszem. Dogodna lokalizacja  oraz  rozwinięta pobliska infrastruktura drogowa zaowocowała szybkim rozwojem własnego centra logistycznego.

dowiedz sie wiecej

Szkolenia dla klientów i hodowców drobiu.

Nasza firma jest współorganizatorem ogólnopolskich szkoleń, w których udział biorą setki Polskich producentów drobiu. Prelekcje wygłaszane przez naszych specjalistów przybliżają wiele ważnych aspektów związanych z technicznymi aspektami produkcji drobiu. 

Centrum logistyczne 

Oferty pracy

Do naszego zespołu szukamy zaangażowanych, zmotywowanych pracowników, którzy chcą pracować w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, nie boją się wyzwań oraz są nastawieni na rozwój swoich kompetencji.

bottom of page