top of page

Targi: Polagra-Premiery 2018

W dniach 18-21 stycznia odbyły się targi Polagra-Premiery, na których po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować Państwu naszą ofertę.Na tegorocznej edycji targów przedstawiliśmy elementy wyposażenia budynków inwentarskich. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze najnowsze komputery produkcyjne oraz sterowniki klimatu z serii F-PRO oraz FT. W skład serii F-PRO wchodzą: Komputer produkcyjny F-PRO4, który jest najwyższym modelem z rodziny komputerów produkcyjnych F-PRO, oraz komputer produkcyjny F-PRO2. W serii FT znajdują sterowniki klimatu FT40 oraz FT27. Uzupełnieniem przedstawionych sterowników były:

- Centrala alarmowa FTA2

- Centrala komunikacyjna CT1

- Waga drobiu JW

- Waga paszy w silosach JW.


Na naszym stoisku nie mogło zabraknąć urządzeń z serii FERMO INOX-LINE, które wykonane są w całości ze stali nierdzewnej, dzięki czemu cechują się dużą żywotnością. W skład linii INOX-LINE wchodzą:

- jarzma pod silos

- jednostki kontrolne do linii poprzecznej

- karmidła kontrolne

- zasobniki linii wzdłużnej


Na targach Polagra-premiery zaprezentowaliśmy Państwu również gotowe linie karmienia oraz pojenia, które stanowią odzwierciedlenie linii stosowanych przy naszych realizacjach. Oprócz tego na stoisku FERMO mogliście Państwo zobaczyć wytrzymałe windy automatyczne z serii FERMO-LIFT oraz serwomotory do wlotów powietrza F-SERVO. Uwagę odwiedzających przykuły również wloty powietrza FERMO-AIR, które cechują się znakomitą jakością wykonania oraz długą żywotnością, dzięki czemu są one użytkowane przez wielu hodowców.


Podczas 4 dni trwania targów spotkaliśmy wielu zadowolonych klientów, z którymi mogliśmy porozmawiać o naszej dotychczasowej współpracy oraz spotkaliśmy się z szerokim gronem Państwa, z którymi mamy nadzieję podjąć współpracę. Polagra-Premiery jak każde tego typu wydarzenie, było świetną okazją do wymiany poglądów, doświadczeń oraz zapoznania się z Państwa opinią na temat naszej pracy oraz  kierunku w którym zmierza przemysł drobiarski.


Comments


bottom of page