top of page

Serwis ferm drobiu. Fermo-Inwest

Serwis Fermo

serwis-ferm-drobiu-4

Serwis ferm drobiu

Serwis ferm drobiu - kadra ma znaczenie.

Serwisanci Fermo to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w montażu i obsłudze systemów wyposażenia drobiarskiego. Każdy z serwisantów posiada odpowiednie certyfikaty oraz pozwolenia na dokonywanie inspekcji oraz czynności serwisowych.

Serwis ferm drobiu

Serwis ferm drobiu - najwyższa jakość usług.

Wszystkich serwisów dokonują pracownicy zatrudnieni na stale w naszej firmie. Warto podkreślić, że nie korzystamy z usług podwykonawców, co znacząco wyróżnia nas na rynku.

Wierzymy, że takie postępowanie jest kluczem do przekazania Państwu usług najwyższej jakości.

serwis-ferm-drobiu-3
serwis-ferm-drobiu-2

Serwis ferm drobiu

Serwis ferm drobiu - wysokie stany magazynowe.

Własna sieć logistyczna oraz dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych to klucz do szybkich napraw serwisowych. Dzięki stale utrzymywanym wysokim stanom magazynowym nasi opiekunowie techniczni w krótkim czasie po otrzymaniu zgłoszenia serwisowego są w stanie przekazać serwisantom potrzebne części zamienne.

Serwis ferm drobiu

Serwis ferm drobiu - szybkość działania.

24 godzinna infolinia alarmowa zapewnia stały kontakt z naszymi serwisantami. Niezależnie od pory dnia i nocy jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby w chwili nagłej awarii móc w krótkim czasie przystąpić do działania.

 

W przypadku awarii, które nie wymagają natychmiastowego podjęcia działania nasi opiekunowie techniczni zarezerwują dogodny dla Państwa termin naprawy serwisowej.

 

serwis-kurników-fermo
serwis-kurników

Serwis ferm drobiu

Serwis ferm drobiu - dopasowany serwis.

Wiemy, że usługa serwisowa powinna być dostosowana do Państwa wymagań. W miarę możliwości staramy się, aby serwisów dokonywała zazwyczaj ta sama grupa serwisantów. Dzięki temu, podczas każdej ewentualnej awarii natkniecie się Państwo na znajome osoby, które znają Państwa fermę i  Waszą metodykę pracy.

 

Uważamy, że takie rozwiązanie ma pozytywny wpływ na wzajemne relację i jakość współpracy.

 

serwis-ferm-drobiu-fermo-inwest

.

Kompleksowa usługa FERMO SERWIS 24 zapewnia Państwu stały, ogólnopolski,  24 godzinny nadzór opiekunów technicznych, którzy w sytuacjach awaryjnych udzielą Państwu należytej pomocy oraz w trybie natychmiastowym wydadzą dyspozycję jednej z kilku dostępnych grup serwisowych.

 

Serwisanci Fermo to grupa ekspertów, którzy potrafią pracować w ciężkich warunkach pod presją czasu. Każda z grup serwisowych ma na stałym wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt techniczny, który znacząco ułatwia pracę i wpływa na jej tempo.

serwis-ferm-drobiu

Serwis dozowników Dosatron I Mixrite

Prowadzimy własny, ogólnopolski serwis dozowników leków Dosatron oraz Mixrite. Przed przystąpieniem do naprawy nasi serwisanci wykonują dokładną, bezpłatną analizę dozownika, dzięki której jesteśmy w stanie określić czas oraz dokładny koszt naprawy.

Dozowniki zakupione w naszym sklepie są objęte naszą bezpłatną opieką gwarancyjną.

tło_fermy_drobiu2.png
fermo-inwest-serwis-ferm-drobiu

Serwis ferm drobiu - serwisujemy fermy drobiu na terenie całej Polski. 

Fermę drobiu można porównać do złożonego mechanizmu, składającego się z wielu niezależnych podsystemów. Zawsze istnieje ryzyko, że nawet najlepszy mechanizm ulegnie awarii, dlatego wiemy, jak ważną rolę w prowadzeniu hodowli drobiu odgrywa zapewnienie kompleksowej obsługi serwisowej dla ferm drobiu na terenie całego kraju.

Zdając sobie sprawę z wymogów oraz terminów, które narzucają odbiorcy drobiu wiemy, że czas to kluczowy czynnik,  od którego zależy wypełnienie ustalonego kontraktu. Każda usterka systemu wyposażenia  powoduje w mniejszym lub większym stopniu przestój w procesie odchowu, dlatego naszym priorytetem było stworzenie kompleksowej usługi serwisowej, która zapewni Państwu szybkie usunięcie napotkanej awarii.

Serwis ferm drobiu

Serwis dozowników Dosatron I Mixrite

Prowadzimy własny, ogólnopolski serwis dozowników leków Dosatron oraz Mixrite. Przed przystąpieniem do naprawy nasi serwisanci wykonują dokładną, bezpłatną analizę dozownika, dzięki której jesteśmy w stanie określić czas oraz dokładny koszt naprawy.

Dozowniki zakupione w naszym sklepie są objęte naszą bezpłatną opieką gwarancyjną.

Serwis zewnętrzny

Nasze usługi serwisowe skierowane są również do osób, które posiadają systemy innych dostawców wyposażenia zootechnicznego. Tak jak w przypadku usług FERMO SERWIS-24, nasi serwisanci dokonują napraw na terenie całej Polski. W przypadku wykonywania serwisów wyposażenia zainstalowanego przez zewnętrzne firmy, przed dokonaniem serwisu należy skontaktować się z opiekunem technicznym, aby ustalić datę, przebieg serwisu oraz dostępność części zamiennych.

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj z konsultantami.

Infolinia +48 62 596 90 00

pon.-pt.: 7:00 - 17:00

sob.: 7:00 - 14:00

E-mail

.

bottom of page