top of page

Systemy paszowe wzdłużne

Systemy paszowe wzdłużne

Wydajny, łatwy w obsłudze i w czyszczeniu system karmienia drobiu to kolejna część składowa nowoczesnej fermy.
 

W naszej ofercie dostępne są karmidła automatyczne najlepszych producentów na rynku, które zostały przez nas przetestowane na dziesiątkach inwestycji w całym kraju.

Karmidła automatyczne CODAF

Karmidła automatyczne CODAF to jeden z najlepszych modeli karmników dostępnych obecnie na rynku. To co je wyróżnia to bez-grilowa budowa oraz wyprofilowana miska, które zapewniają łatwy dostęp do paszy i jednocześnie chronią przed jej marnowaniem.

Karmniki CODAF Standard występują w różnych wersjach, które mogą być z powodzeniem stosowane dla brojlerów, kaczek, niosek, kogutów czy do odchowu gęsi. Każdy model można rozbudować o kołnierz zwiększający obwód misy i zapobiegający przed rozsypywaniem paszy. 

karmidła-automatyczne-codaf
karmidła-automatyczne-codaf
karmidła-automatyczne-codaf
karmidła-automatyczne-codaf
karmidła-automatyczne-codaf
karmidło-codaf-3
karmidło-codaf-4
karmidło-codaf-2

Karmidła CODAF występują również w powiększonej wersji, która dedykowana jest do produkcji indyka oraz tuczu gęsi. Model XL wyróżnia większa średnica misy i wysokość karmnika, a także specjalne uchwyty wzmacniające, odpowiedzialne za stabilizację karmidła na rurze paszociągu. 

Karmidła automatyczne CODAF XL

karmidło-codaf-1

Zasobnik paszowy INOX-Line

Wytrzymały kosz zasypowy przeznaczony do montażu w automatycznych systemach do karmienia drobiu na rurę fi 45 mm. Zasobnik wykonany w całości ze stali nierdzewnej, pojemność 90 kg.

Stabilny sposób podwieszenia
Kosze zasypowe FERMO-INOX wyróżnia także system podwieszenia. Dzięki uchwytom na ściankach kosza oraz jarzma,zasobnik podwieszony jest z dwóch stron, co nadaje mu bardzo wysoką stabilność.

Wykonanie w całości ze stali nierdzewnej
Użyta do produkcji wysokogatunkowa stal nierdzewna gwarantuje wysoką wytrzymałość i odporność na trudne warunki panujące w kurniku.

Prosty i szybki demontaż
zasobniki FERMO-lNOX wyposażono w system pozwalający na szybkie odłączenie kosza od jarzma, co pozwala sprawnie podnieść linię karmienia i znacząco przyśpiesza proces czyszczenia budynku.

Uchwyt na czujnik zbliżeniowy
Każdy zasobnik został wyposażony w uchwyt na czujnik zbliżeniowy o średnicy 30 mm. uchwyt zapewnia stabilne mocowanie czujnika pod odpowiednim kątem oraz jego utrzymanie w stałej pozycji.

Karmidła kontrolne do spiralnego systemu karmienia, dostępne w rozmiarach dla brojlera i indyka. Karmidła posiadają korpus, uchwyty do regulacji wysokości zsypu paszy oraz śruby i nity ze stali nierdzewnej. Pozostałe elementy jak miska czy wyjście na rurę paszową, wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Każde karmidło kontrolne wyposażono w niezawodny czujnik membranowy, który pełni funkcję czujnika awaryjnego. 

Karmidła kontrolne INOX-Line

karmidło-kontrolne-inox-line
zasobnik-paszowy-inox-line
fermo-inox-line
fermo-polski-producent
bottom of page