top of page

Wloty powietrza Fermo-Air do ferm drobiu.

Kierownice do wlotów powietrza

Wloty Fermo-Air można wyposażyć w tzw. kierownice do zmiany kierunku przepływu powietrza. Kierownice do wlotów są przydatne szczególnie latem i zimą, kiedy to możemy nakierować wpadające powietrze bezpośrednio na zwierzęta lub skierować je w górę, aby wymieszało się z ciepłym powietrzem.

Odpowiednia wentylacja budynków inwentarskich jest kluczowa do dobrostanu i prawidłowego rozwoju w każdej hodowli. Bardzo ważnym elementem systemu wentylacji są wloty powietrza, które odpowiadają za dopływ świeżego powietrza w danym obiekcie. Wloty powietrza Fermo-Air są od lat stosowane w kurnikach, chlewniach i oborach w całej Polsce i Europie, a hodowcy doceniają ich niezawodność.

Dlaczego warto wybrać wloty powietrza Fermo-Air?

  • Doskonałe parametry wytrzymałościowe - wloty powietrza Fermo-Air są produkowane przy wykorzystaniu najnowszej technologii, polegającej na ultradźwiękowym łączeniu elementów. Co ważne, w przeciwieństwie do wielu producentów, do produkcji naszych wlotów stosujemy najwyższej jakości tworzywo sztuczne z filtrem UV, a nie materiał pochodzący z recyklingu. Dzięki temu oferowane przez nas wloty powietrza do kurników i chlewni charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością.

  • Izolowana klapa z aluminiowym profilem - świetne parametry izolacyjne zapewnia izolowana klapa wlotu, która dodatkowo w celu zwiększenia wytrzymałości, została wzmocniona profilem aluminiowym. Izolacja klapy ma duże znaczenie szczególnie podczas zimowych miesięcy, ponieważ eliminuje straty ciepła.

  • Podwójne sprężyny ze stali nierdzewnej - sprężyny wykorzystywane w naszych wlotach wykonane są ze stali nierdzewnej, co gwarantuje niezawodną pracę klapy oraz całego wlotu przez wiele sezonów.

  • Wydajność 1500 m3/h lub 3500 m3/h (przy 20 Pa) - wloty powietrza Fermo-Air i Fermo-Air XL posiadają świetne parametry wydajnościowe

  • Rolki do prowadzenia drutu lub linki w komplecie - nasze wloty powietrza przystosowane są montażu pod system otwierania wlotów powietrza. Nie jest wymagane użycie dodatkowych bloczków i innych elementów.

wloty-powietrza-fermo-2
wloty-powietrza-fermo-3
wlot-powietrza-fermo-1
wloty-powietrza-fermo

Wloty powietrza Fermo-Air

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za złożenie zapytania. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

bottom of page