top of page

Kompleksowe wyposażenie Ferm Drobiu

tło_inwest.png

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu. Fermo-Inwest to firma zajmująca się wyposażaniem kurników i ferm drobiu..

Wyposażamy fermy drobiu od 2002 roku. Od początku działalności byliśmy nastawieni na rozwój oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz autorskich metod  z zakresu wyposażania ferm drobiu, które ułatwią hodowcom skomplikowany proces, jakim jest produkcja na fermach drobiu. Lata obecności na Polskim rynku oraz setki inwestycji, małych kurników oraz przemysłowych ferm drobiu które wyposażyliśmy umocniły naszą pozycję na rynku wyposażania kurników.

.

 

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

wyposażenie-ferm-drobiu-nasza-misja

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

Wyposażenie ferm drobiu - nasza misja.

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi, począwszy od etapu powstania projektu fermy, kończąc na przekazaniu odbiorcy w pełni wyposażonej fermy drobiu.

 

Setki wyposażonych kurników oraz nieustanna chęć poprawy jakości wykonywanych przez nas usług poskutkowały przygotowaniem złożonego procesu metodyki pracy, która zapewnia wysoką efektywność Fermo-Inwest.

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

Wyposażenie ferm drobiu - pełne zaangażowanie.

Wierzymy, że pełne zaangażowanie, terminowość, dbałość o detale oraz utrzymywanie wzajemnych, dobrych relacji to klucz do naszego wspólnego sukcesu. W dobie rozwijającego się oraz szybko ewoluującego rynku wyposażenia ferm drobiarskich, który charakteryzuje się dużą konkurencyjnością, często pomijane zostają podstawowe wartości, które w naszym mniemaniu warto stale pielęgnować.

 

Realizując Państwa inwestycję zależy nam na długofalowym utrzymaniu wzajemnych relacji oraz odbioru naszej firmy jako biznesowego partnera. 

wyposażenie-ferm-drobiu-pelne-zaangazowanie
wyposażenie-kurników-kompleksowa obsługa

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

Wyposażenie kurników - kompleksowa obsługa.

W naszym modelu biznesowym sprzedaż to tylko jedna z wielu ważnych składowych. Jako firma zajmująca się wyposażaniem ferm drobiu, pragniemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę posprzedażową, serwisową, doradczą oraz szkoleniową.

 

Chcemy być gwarancją zachowania ciągłości produkcji oraz czynnikiem napędowym dla rozwoju Państwa przedsiębiorstw.  

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu

Pracownicy filarem naszej firmy.

Dbałość o nieustanny rozwój pracowników oraz dobra atmosfera panująca w przedsiębiorstwie wpływają na finalny efekt naszych wspólnych działań. Dbamy o to, aby przyjazne środowisko pracy miało odzwierciedlenie w czasie wykonywania powierzonych nam realizacji. Zgrany, zadowolony zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów stanowi o sile naszej firmy i jest powodem do dumy.

Wiemy, że właśnie nasza kadra znacząco wyróżnia nas z pośród wielu firm zajmujących się kompleksowym wyposażeniem ferm drobiu.

pracownicy-fermo-inwest
tło_fermy_drobiu2.png

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu - etap 1

Po otrzymaniu zapytania ofertowego główny koordynator ds. Inwestycji skontaktuje się z Państwem w sprawie złożonego zapytania. Gdy uzyskamy wstępne informacje nasz doradca przyjedzie do Państwa, aby szczegółowo omówić projekt oraz pozyskać wszelkie niezbędne wytyczne.

Schemat postępowania ofertowego

Nasz model działania można pokrótce przedstawić w kilku krokach.

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu - etap 2

Następnie przygotujemy ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i założeń. Przed przystąpieniem do współpracy zapraszamy Państwa do odwiedzenia zrealizowanych przez nas obiektów, abyście Państwo mogli naocznie przekonać się  wysokiej jakości naszych usług.

Kompleksowe wyposażenie ferm drobiu - etap 3

Jeśli przedstawiona przez nas oferta będzie interesująca oraz zdecydują się Państwo nawiązać  z nami współpracę ustalimy wspólnie termin rozpoczęcia prac oraz datę planowego oddania realizacji.

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj z konsultantami.

Infolinia 62 596 90 00

pon.-pt.: 7:00 - 17:00

sob.: 7:00 - 14:00

Wartości Fermo

Zapewnienie najwyższego dobrostanu odchowywanym zwierzętom.

bottom of page