top of page

Grupy monterskie Fermo

Kompleksowe wyposażanie ferm drobiu

grupy-monerskie-fermo-5

Montaż systemów inwentarskich jest kluczowym elementem w skomplikowanym procesie przygotowania sprawnie działającej fermy drobiu.  Od jakości wykonanej przez nas pracy zależy Państwa powodzenie i rentowność nowo powstałych inwestycji.

 

Naszym zadaniem jako firmy kompleksowo zaopatrującej fermy drobiu było zapewnienie Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wprowadzenie wewnętrznych norm oraz wypracowanie autorskiej metodyki pracy poskutkowało wzrostem zadowolenia klientów oraz umocniło naszą pozycję na rynku drobiarskim w Polsce i Europie.

.

Grupy monterskie fermo

grupy-monterskie-fermo-4

Grupy monterskie Fermo

Zespół profesjonalistów.

Skład każdej ekipy montażowej stanowią pracownicy zatrudnieni na stałe w naszej firmie. Nie korzystamy z usług podwykonawców.

 

Pracownicy Fermo są to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje potwierdzone bogatym doświadczeniem zawodowym. Jako pracodawca stale rozwijamy kompetencje naszych pracowników oraz podnosimy ich kwalifikacje.

Grupy monterskie Fermo

Dotrzymywanie terminów.

Podczas instalowania elementów wyposażenia drobiarskiego naszym priorytetem jest dotrzymywanie wcześniej ustalonych terminów.

 

Wiemy, że tylko profesjonalne podejście oraz pełne zaangażowanie jest kluczem do sukcesu i gwarancją owocnej współpracy.

grupy-monterskie-fermo-3

Sprzęt ma znaczenie.

Dysponujemy  liczną flotą samochodów monterskich wyposażonych w profesjonalne narzędzia i sprzęt diagnostyczny.

grupy-monterskie-fermo-2

Grupy monterskie Fermo

Dbamy o bezpieczeństwo.

Praca w zgodzie z etyką zawodową. Wszystkie elementy wyposażenia kurnika montujemy zgodnie z Państwowymi normami, wraz z zachowaniem przepisów kodeksu pracy.

Bezpieczeństwo.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. W każdej grupie montażowej znajduje się osoba odpowiedzialna za przestrzeganie zasad i norm bezpieczeństwa osób znajdujących się w aktualnie wyposażanym obiekcie. 

Grupy monterskie Fermo

grupy-monterskie-fermo-1
grupy-monterskie-fermo

.

Siła Fermo tkwi w jakości, jaką Państwu oferujemy. Nasze grupy monterskie dokładają wszelkich starań, aby wyposażenie instalowane w Państwa obiektach cechowało się długim oraz niezawodnym działaniem.

 

Grupy monterskie Fermo to zespół specjalistów, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem sprawiają, że nasza firma jest w stanie zawsze sprostać Państwa wymaganiom.

Grupy monterskie fermo

Serwis Fermo

Kompleksowa usługa FERMO SERWIS-24 zapewnia Państwu stały, ogólnopolski,  24 godzinny nadzór opiekunów technicznych, którzy w sytuacjach awaryjnych udzielą Państwu należytej pomocy oraz w trybie natychmiastowym wydadzą dyspozycję serwisową jednej z kilku dostępnych grup serwisowych.

MASZ PYTANIA ?

Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj z konsultantami.

Infolinia +48 62 596 90 00

pon.-pt.: 7:00 - 17:00

sob.: 7:00 - 14:00

E-mail

bottom of page