top of page

Systemy ogrzewania ferm drobiu

Nagrzewnice do obiektów inwentarskich

Energooszczędność, wydajność i niezawodność to główne cechy jakimi kierujemy się przy wyborze nagrzewnic do wyposażonych przez nas obiektów.
 

W naszej ofercie dostępne są nagrzewnice gazowe i olejowe w wersjach z  zamkniętą i otwartą komorą spalania, a także nagrzewnice wodne, najlepszych producentów na rynku.

nagrzewnice-litex
nagrzewnice-winterwarm
nagrzewnice-winterwarm
cart.png

Nagrzewnice gazowe z zamkniętą komorą spalania

Nagrzewnice gazowe z odprowadzaniem spalin to najlepszy wybór dla nowo budowanych obiektów drobiarskich. Głównymi zaletami nagrzewnic tego typu są przede wszystkim:

 • Brak emisji  CO2 do wnętrza hali =

  • lepszy klimat

  • mniejsze potrzeby wentylacji ​

  • niższe zużycie energii elektrycznej

 • Niższa wilgotność = 

  • suchsza ściółka​

  • mniejsze potrzeby wentylowania budynku

  • lepsze wyniki produkcyjne

 • Brak otwartego płomienia w kurniku = 

  • wyższe bezpieczeństwo pożarowe

  • niższe koszty ubezpieczenia

nagrzewnice-ermaf

Nagrzewnice gazowe z otwartą komorą spalania to wciąż popularne rozwiązanie systemu ogrzewania fermy drobiu. Obecnie produkowane nagrzewnice charakteryzuje szereg zabezpieczeń wpływających na bezpieczną pracę urządzeń, a także odporną na trudne warunki konstrukcję i obudowę, wykonaną ze stali nierdzewnej. 

Oferowane przez nas nagrzewnice, posiadają odporny na zapylenie palnik, układ sterowania niewrażliwy na podwyższoną wilgotność  i temperaturę, a krótki płomień gwarantuje wysokie bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Nagrzewnice gazowe z otwartą komorą spalania

cart.png
cart.png

Nagrzewnice olejowe z otwartą i zamkniętą komorą spalania

Nagrzewnice olejowe Ermaf, dzięki prostej konstrukcji, charakteryzuje wysoka niezawodność oraz łatwość obsługi i instalacji. Kolejnymi zaletami wartymi wymienienia są praktyczne rozwiązania w budowie, które ułatwiają czyszczenie i konserwację oraz obudowa wykonana ze stali nierdzewnej.

Nagrzewnice olejowe Ermaf z serii P, mogą być sterowane termostatem lub komputerem klimatycznym, można je podłączyć m .in. do zewnętrznego alarmu czy wentylatora. Co więcej, nagrzewnice olejowe Ermaf posiadają bardzo wysoką sprawność spalania na poziomie 100%.

 

W ofercie dostępny także jeden model nagrzewnicy z zamkniętą komorą spalania  - RGA95. Model ten łączy w sobie cechy nagrzewnic z serii P, a w połączeniu z odprowadzaniem spalin, czyni go najlepszym wyborem dla dobrostanu zwierząt.

cart.png
nagrzewnice-olejowe-ermaf

Nagrzewnice wodne 

W naszej ofercie posiadamy także niezawodne nagrzewnice wodne, które dzięki odpowiedniej budowie, świetnie sprawdzają się w agresywnym środowisku, jakimi są fermy drobiu. Dostępne są modele mocach od 47 kW do 170 kW z możliwością montażu ściennego i sufitowego.

Nagrzewnice wodne do ferm drobiu, które oferujemy, umożliwiają łatwe czyszczenie oraz konserwację, co zapewnia odpowiednią pracę i wydajność urządzenia. Nagrzewnice wykonywane są z materiałów odpornych na amoniak czy wysoką wilgotność.

cart.png
nagrzewnice-wodne
nagrzewnica-wodna-fermo

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za złożenie zapytania. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

bottom of page