top of page

Fermy drobiu. Systemy wentylacji.

System wentylacji na fermie drobiu jest kluczowy dla uzyskania dobrych wyników produkcyjnych. Jednocześnie zależy nam, aby wentylacja na fermie była niezawodna, wydajna i jednocześnie energooszczędna. FERMO jest oficjalnym dystrybutorem najlepszych producentów wentylatorów dostępnych na rynku. Jesteśmy także producentów wlotów powietrza FERMO-Air, które są cenione w naszym kraju za jakość wykonania oraz niezawodność. Więcej o wlotach powietrza dowiesz się w tej sekcji.

Wentylatory

Wentylatory

FERMO posiada pełną ofertę marki Ziehl-Abegg. W stałej sprzedaży

znajdują się jednofazowe i trójfazowe wentylatory kominowe oraz ścienne o średnicach od 35 do 91 cm.

 

Wentylatory Ziehl-Abegg wyróżnia wysoka jakość wykonania z odlewu aluminiowego, co jest cenione przez hodowców szczególnie podczas mycia. Co więcej, wentylatory są posiadają bardzo dobre parametry wydajnościowe oraz wyniki pomiaru hałasu. Wyjątkową energooszczędność można osiągnąć wybierając modele Ziehl-Abegg z serii ECBlue.  Dowiedz się więcej.

wentylatory-fermo-ziehl-abegg
wentyatory-multifan

Niezawodne wentylatory Multifan są szeroko stosowane w systemach wentylacyjnych chlewni, kurników, obór oraz obiektów przemysłowych. W stałej ofercie można znaleźć wentylatory ścienne i kominowe o średnicy od 30 do 92 cm, jedno i trójfazowych. Dodatkowo posiadamy także różnego typu mieszacze powietrza oraz wentylatory szczytowe.

Warto zapoznać się także z linią wentylatorów z serii ECplus, którą wyróżniają doskonała energooszczędność - dzięki zastosowaniu inteligentnych falowników, zużycie energii jest niższe o 80% w stosunku do tradycyjnych wentylatorów jedno lub trójfazowych. 

Dowiedz się więcej

wentylatory-multifan-fermo
wentylatory-ziehl-abegg
wentylatory-gigola-fermo
wentylatory-gigola

Wentylatory szczytowe oraz mieszacze powietrza firmy Gigola & Riccardi to najlepszy wybór w kwestii wentylacji tunelowej. Wentylatory Gigola dały się poznać na całym świecie, jako urządzenia niezawodne, ciche oraz wydajne. Dostępne rozmiary od 100 do 200 cm.

 

Łopaty wentylatorów wykonywane są ze stali nierdzewnej, doceniany jest także opatentowany system odśrodkowego otwierania żaluzji. Ważny jest także łatwy dostęp do wszystkich części zamiennych, które można znaleźć w naszej ofercie. Dowiedz się więcej

Skontakuj się z nami

Kominy wentylacyjne

Kominy izolowane Standard

W ofercie dostępne średnice 560 mm, 650 mm oraz 820 mm w wersji wymuszonej oraz grawitacyjnej. Kominy wentylacyjne Standard wykonywane są z tworzywa sztucznego ABS i wypełnione są pianką poliuretanową, która posiada świetne właściwości izolacyjne, co chroni przed przemarzaniem. 

 

kominy-wentylacyjne-standard-fermo
kominy-wentylacyjne-izolowane-fermo

Kominy izolowane Air-Flow

W ofercie dostępne średnice 560 mm, 650 mm, 820 mm oraz 960 mm w wersji wymuszonej oraz grawitacyjnej. Kominy wentylacyjne Air-Flow wyróżnia wykonywane są z tworzywa sztucznego ABS, które dodatkowo pokryto warstwą z włókna szklanego, co zapewnia im podwyższoną wytrzymałość. Kominy są także wypełnione są pianką poliuretanową, która posiada świetne właściwości izolacyjne, co chroni przed przemarzaniem. 

 

katalog-kominy-wentylacyjne-fermo

Wloty powietrza Fermo-Air

Wloty powietrza Fermo-Air dostępne są w dwóch wersjach i rozmiarach - o wydajności 1500 m3/h oraz 3500 m3/h (przy 20 Pa). To co wyróżnia nasze wloty powietrza to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania oraz niezawodny, zintegrowany system otwierania wlotów. Kolejne warte wymienienia cechy to izolowana klapa, podwójne sprężyny ze stali nierdzewnej oraz opcjonalne kierownice do wlotów, służące do zmiany kierunku przepływu powietrza. Dowiedz się więcej

 

katalog-wloty-powietrza-fermo
wloty-powietrza-fermo

Akcesoria do wlotów powietrza i wentylatorów

Żaluzja do wentylacji tunelowej
Osłona przedłużona na wloty powietrz
Osłona na wloty powietrza

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów dodatkowych do wlotów i wentylatorów:

  • żaluzje na wentylatory ścienne i szczytowe rozmiary od 300 do 1400 mm

  • osłony, filtry zaciemniające i zaślepienia na wentylatory ścienne szczytowe

  • osłony zaciemniające na wloty powietrza   Dowiedz się więcej

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej

Porozmawiaj z konsultantami.

Infolinia +48 62 596 90 00

pon.-pt.: 7:00 - 17:00

sob.: 7:00 - 14:00

E-mail

bottom of page