top of page

System ważenia drobiu

Szalki ważące Fermo

download-vector.png

Stała kontrola przyrostów wagi ptaków ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia dobrych wyników produkcyjnych. System ważenia drobiu JW, zintegrowany jest z głównym komputerem produkcyjnym, który archiwizuje odczyty i daje dostęp do rozbudowanych statystyk. Dzięki temu możliwa jest analiza przyrostów odchowywanego drobiu oraz ewentualne podjęcie działań mających na celu przywrócenie właściwego rozwoju ptaków.

W ofercie Fermo znajdują się dwa modele platform ważących, dobierane w zależności od profilu Państwa produkcji -  dla brojlerów i kaczek oraz indyków. Oba modele wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania. Platformy w całości wykonane są ze stali nierdzewnej, która gwarantuje odporność na trudne warunki panujące w kurniku. Szalki ważące posiadają łatwą regulację wysokości, dzięki teleskopowemu wysięgnikowi, który podwiesza podest.

szalki-ważące-dla-drobiu-fermo

Kontrola nad procesem produkcji wymaga ciągłej, dokładnej analizy całego przebiegu, dlatego systemy ważące Fermo mogą być połączone z Internetem, dzięki czemu możliwy jest łatwy odczyt danych pochodzących z wielu ferm drobiu. Dostęp do danych możliwy jest z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem smartfona lub komputera z dostępem do Internetu.

 

Szalki ważące JWS dedykowane są do współpracy z komputerami produkcyjnymi FERMO - F-PRO 4, F-PRO 2 oraz FT-40

Podstawowe funkcje kontrolerów wag:

  • Dzienny przyrost wagi

  • Średnia waga ptaków

  • Waga mniejszych ptaków

  • Waga większych ptaków

  • Współczynnik zmienności

  • Jednolitość stada

waga-dla-drobiu-fermo

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za złożenie zapytania. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

bottom of page