top of page
cart.png

Windy elektryczne i serwomotory

Windy elektryczne Fermo Lift

Praktyczna oraz szybka regulacja wysokości linii karmienia i pojenia to kolejny aspekt produkcji, o który zadbaliśmy wdrażając na rynek windy elektryczne z serii Fermo Lift. Do produkcji naszych wind wykorzystaliśmy najlepsze podzespoły dostępne na rynku takie jak np. cenione, włoskie przekładnie Transtecno. 

Windy elektryczne Fermo Lift mocowane są do konstrukcji obiektu przy pomocy wzmocnionej płyty montażowej o grubości 7 mm. Linki układu podwieszenia nawijane są na dzieloną, podwójną szpulę windy, co chroni przed niepożądanych ślizgom linki i tzw. tąpnięciom. 

Windy Fermo Lift dostępne są w czterech opcjach, które różnicują moc silnika, przekładnia i maksymalny udźwig. Najwyższy model tj. Fermo Lift 1600 dedykowany jest do linii karmienia o długości nawet 150 metrów.  Pełna specyfikacja modeli dostępna jest na stronie sklepu lub w  ulotce.

windy-elektryczne-fermo-lift
serwomotory-wlotów-powietrza-fermo

Serwomotory wlotów powietrza Fermo

Precyzyjna kontrola nad poziomem otwarcia wlotów powietrza to kolejny element wyposażenia fermy drobiu czy chlewni, w którym nasza firma zaimplementowała swoje rozwiązanie.

 

Serwomotory Fermo mogą być montowane zarówno centralnie, jak i na początku linii wlotów powietrza. Dzięki wykorzystaniu do produkcji najlepszych dostępnych podzespołów (m.in. przekładnie Transtecno),  nasze serwomotory charakteryzuje wysoka niezawodność i prawidłowa praca w każdych warunkach. W naszej ofercie znajdują dwa modele serwomotorów serwomotor FRM150 - sterowany potencjometrem i krańcówkami  oraz serwomotor FRS150 - sterowany krańcówkami

Serwomotory naszej produkcji cechuje także wysoka wydajność. Każdy z modeli jest w stanie otwierać nawet  do 100 wlotów powietrza Fermo-Air XL lub do 160 wlotów Fermo-Air, co czyni jest jednymi z najwydajniejszych serwomotorów na rynku.

hhh

Specyfikacja
windy elektryczne

Specyfikacja
serwomotory

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za złożenie zapytania. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24h.

bottom of page