top of page

Targi Ferma 2020

W dniach 14-16 lutego nasza firma zaprezentowała się podczas XXIII edycji targów Ferma dedykowanych dla hodowców drobiu, świń oraz bydła. Jest to największa z tego typu wystaw w Polsce, która zgromadziła blisko 250 wystawców oraz 30 000 zwiedzających.

Ekspozycja naszej firmy znajdowała się w głównej hali EXPO i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.


Podczas tegorocznej edycji dużą wagę przywiązaliśmy do nowości, które zaprezentowaliśmy na naszym stoisku. Należał do nich m.in. system kurtyn ściennych, który w szczególności dedykowany jest dla hodowców kaczek oraz gęsi. Rozwiązanie to pozwala przede wszystkim na redukcję kosztów związanych z eksploatacją budynku inwentarskiego, a także poprawia panujący w nim klimat.


Odwiedzający chętnie testowali kurtyny zwijane do góry oraz opuszczane do dołu, które mogą być sterowane przy pomocy windy elektrycznej lub ręcznej.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się również strefa sterowników ze sztandarowym modelem F-PRO 4, który dwa lata wcześniej został doceniony i otrzymał Złoty Medal Ferma XXI. Nasi doradcy chętnie prezentowali funkcje oraz możliwości komputera produkcyjnego, a każdy z odwiedzających mógł wypróbować obsługę sterownika poprzez dotykowy wyświetlacz.

Na naszym stoisku nie zabrakło również elementów linii pojenia oraz karmienia wraz z podzespołami wykonanymi ze stali nierdzewnej, które doceniane były za wysoką jakość wykonania.


Bardzo ważnym aspektem targów były spotkania z Państwem. Dzięki przeprowadzonym rozmowom mogliśmy dowiedzieć się, jakie są Państwa oczekiwania. Tak cenne informacje pozwalają nam udoskonalać nasze rozwiązania oraz przygotowywać oferty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Niezmiernie cieszą nas spotkania z klientami, którzy zaufali naszej firmie i korzystają z naszych rozwiązań w swoich budynkach inwentarskich.


Tegoroczne targi Ferma uważamy za bardzo udane.

Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i mamy nadzieję, że będzie to kolejny rok wspólnych realizacji.Kommentare


bottom of page