top of page

Targi Polagra-Premiery 2020

Targi Polagra Premiery 2020, które odbyły się w Poznaniu w dniach 14-16 stycznia to niewątpliwie najbardziej wyczekiwane wydarzenie branży rolniczej bieżącego roku. Wystawa zgromadziła blisko 30 000 odwiedzających. Nasza firma miała okazję do uczestniczenia w targach oraz zaprezentowania swojej oferty w dziale hodowli drobiu.


Nasze stoisko było chętnie odwiedzane przez hodowców. Na targach Polagra Premiery odwiedzający szukali nowoczesnych rozwiązań, dlatego strefa z komputerami i sterownikami serii F-PRO cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Hodowcy chętnie zadawali pytania oraz poznawali funkcję poszczególnych sterowników do zarządzania budynkiem inwentarskim.

W okresie panujących wirusów ptasiej grypy oraz afrykańskiego pomoru świń wiele osób skupiało swoją uwagę na wyświetlanych na naszym stoisku filmach m.in. z bramą bioasekuracyjną, której zadaniem jest kompleksowa dezynfekcja pojazdów wjeżdżających na teren gospodarstwa. Rozwiązanie to cieszyło się dużą aprobatą hodowców, którzy dostrzegają ryzyko zarażenia swojego stada.


Duże zaciekawienie budziły również kurtyny ścienne, które wykorzystywane są w hodowlach kaczek oraz gęsi, a także bydła. Odwiedzający mieli okazję przetestować funkcjonowanie kurtyny sterowanej ręcznie oraz elektrycznie. Doceniony został również fakt oszczędności energii elektrycznej wynikający z zastosowania kurtyn w obiektach.


Na naszym stoisku nie zabrakło elementów wyposażenia ferm drobiu tj. linie pojenia, linie karmienia, wloty powietrza. Wyświetlane były również filmy z zakończonych realizacji, które całościowo obrazowały wyposażone przez naszą firmę fermy drobiu.


Niewątpliwie najważniejszym aspektem targów są dla nas spotkania z Państwem. Jest to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, a także poznania problemów oraz oczekiwań, które pozwalają nam jako firmie kompleksowo wyposażającej fermy drobiu przedstawić ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.


Niezmiernie cieszą nas spotkania z wszystkimi klientami, zarówno nowymi oraz tymi, którzy już nam zaufali i w pełni korzystają z usług naszej firmy.


Zapraszamy na kolejne wystawy.Comments


bottom of page